Marconi - serie Vintage.

Image Image Image Image

Humidor  na doutníky MARCONI  Vintage - 3 motivy, piano černý nebo krémově bílý lak / pro cca 60 ks doutníků / rozměry 280*280*135 mm / cena 4950,-kč.                                                                                    K dispozici je také model bez motivu na víku, jen v klasickém černém piano laku.

Image Image Image  

Vintage La Lealtad                          Vintage Antonio Orsini                    Vintage La Sabrosa                                 Černý piano lak - bez motivu

Humidory na doutníky Marconi - limitovaná edice Vintage

Koncem 19. století začala rychle prosperovat výroba doutníků v celé Jižní Americe a na Kubě, zejména díky podnikatelskému duchu mnoha místních výrobců a rozvoji spolupráce s bohatými americkými a anglickými společnostmi a také díky mimořádně výhodným klimatickým a přírodním podmínkám.

Po mnoha letech tvrdé práce, během kterých se otevřely četné malé i velké továrny na výrobu doutníků, vypukne První světová válka a krize v tabákovém průmyslu, která je s ní spojená přináší mnoha výrobcům mohutnou ztrátu trhů a jsou donuceni postupně ukončit výrobu. Na uchování památky slavných značek jsou  určeny humidory "LA Sabrosa", "LA Lealtad" a "ANTONIO Orsini".   

Limitovaná edice humidorů MARCONI - VINTAGE je dodávána s lakem ve vysokém lesku ve 2 barevných variantách - černý lak nebo - krémově bílý lak. K dispozici jsou vždy 3 motivy vyobrazení na víku humidoru. Rozměry humidorů jsou 280*280*135 mm, s kapacitou cca 60ks doutníků. Humidory jsou vybaveny zvlhčovačem a vlasovým vlhkoměrem.

Kontaktní informace

deLAMOTT spol. s r.o.
Na vodoteči 374
Nehvizdy
250 81
Česká republika
IČ:
25056182
DIČ
CZ25056182