Marconi - serie maria micozzi

Image Image Image Image

Humidor marconi maria micozzi ossido e oro                                                Humidor marconi maria micozzi Tubaq

Humidory Marconi z limitované serie Maria Micozzi / rozměry 360*235*135 mm / kapacita cca 70ks doutníků / cena 13175,-kč

Humidory na doutníky Marconi - limitovaná edice uměleckých humidorů Maria Micozzi

MARIA MICOZZI, mezinárodně uznávaná umělkyně žijící v Miláně, navrhla výhradně pro firmu Marconi  limitovanou kolekci uměleckých humidorů. Jedinečná kolekce zahrnuje dva nevšední humidory OSSIDO E ORO  a TUBAQ, které reprezentují umělecké dílo této výjimečné umělkyně. Originální metodou jsou motivy naneseny na humidory a ponechávají si tak hloubku barev provedení obrazových tahů štětce umělkyně. Skladba OSSIDO E ORO  je provedena v teplých barvách jantaru a zlaté. Skladba TUBAQ je provedena v tmavých nápadných barvách modré a fialové.

Limitovaná kolekce pouhých 249kusů humidorů od každého motivu je dodávána s očíslovaným certifikátem MARIA MICOZZI.

Umělecká díla MARIA MICOZZI můžete najít v soukromých i veřejných sbírkách na celém světě. MARIA MICOZZI se narodila v Tolentinu, v italském regionu Marche.Studium matematiky, teorie poznání a psychoanalýzy se společně s její vášní pro malířství, sochařství, modelování a hmotu odráží ve složení její umělecké tvorby. Kombinací akurátních principů skladby s abstrakcemi a geometrickými prvky dosahuje trojrozměrný vzhled.   

Humidory mají rozměry 360*235*135 a jsou určeny pro cca 75ks doutníků. Ve výbavě humidorů je samozřejmě kvalitní zvlhčovač Marconi, vlasový vlhkoměr a také patrová přepážka - podnos pro přehledné rozdělení jednotlivých druhů uskladněných doutníků. Panty humidoru, zvlhčovač a vlhkoměr jsou v barvě mosazi u humidoru OSSIDO E ORO a v barvě niklu u humidoru TUBAQ.

 

Kontaktní informace

deLAMOTT spol. s r.o.
Na vodoteči 374
Nehvizdy
250 81
Česká republika
IČ:
25056182
DIČ
CZ25056182