doutníky zapata

doutníky tabacalera zapata jsou ručně válcované prémiové doutníky, které zdobí krásný krycí list connecticut z hondurasu. tabacalera zapata je střední doutník s harmonickou, kořeněnou zemitou vůní.

Image Doutník Zapata - Robusto Cena: 120,-kč/1kus
Země původu – výroby: Honduras Síla: 3 z 5 / 1 nejslabší – 5 nejsilnější / Doba kouření: cca 45 minut
Náplň: Honduras, Nikaragua Vázací list: Nikaragua Krycí list: Honduras - Connecticut
Délka: 12,8 cm Průměr: 20 mm Obvod prstýnku: 50 mm

Obchodní balení: 20 kusů v  dřevěné krabici - se slevou 5% jen za 2280,-kč

Aroma - chuť: zemitost + smetana + dřevo + koření

Rating - klientské hodnocení: 4 hvězdičky z 5 možných

Právě jsem dokouřil vzorek Tabacalera Zapata Robusto. Zde jsou moje dojmy: střední zemitost, krémovitost a nádech melasových příchutí dělají tento úhledně zpracovaný doutník absolutním tiemp v tomto cenovém segmentu. Spalování je pravidelné a popel je pevný. Aroma a chutě nejsou příliš složité, ale bez pochyb, je to upřímný starodávný kouř.

Doutník Zapata Robusto vyzařuje jemnou a kořeněnou vůni ještě před skutečným kouřením! A dobře také chutná, je charakterizován sobě vlastní jemnou kořenitostí,  rovnoměrně, až do konce. Z mého pohledu je díky své velikosti ideálním společníkem pro obědovou přestávku.

   Image           Image           Image           Image

Značka Tabacalera Zapata je věnována zakladatelům rodinnné továrny Zapata.  Továrna s tradiční řemeslnou výrobu prémiových doutníků se může pochlubit tím, že zaměstnává  nejzkušenější Torcedores v Hondurasu. Ze směsice chutí tabáku, dřeva, koření, slunce a vášně Torcedores dělají mistrovské dílo s vlastní uměleckou dovedností z každého doutníku.

Doutník Tabacalera Zapata obdržel 90 bodů v časopise Cigar Journal.